Çıkma Raf Sistemleri

2. El çıkma Raf

Kullanım alanı oldukça yaygın olan depo raf sistemleri yapı marketlerden arşivleme sistemlerine kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. Bu sistem gelişen ve büyüyen bir dünyada çekilen alan sıkıntılarını en aza indirmek, yerden tasarruf etmek için oldukça fazla kullanılan bir sistemdir. Bankacılıktan sigorta sektörüne, kütüphanelerden resmi kurumlara kadar kullanım alanı oldukça geniş bir sektördür.depo rafları, depo raf çeşitleri nelerdir, depolarda kullanılan raflar

Hem yerden tasarruf etmek hem de işletmenin kuruluş maliyetini düşürmek için ikinci el depo rafı sistemleri sıklıkla kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı malzemeden yapılıyor olması ikinci el depo rafı sistemlerinin kullanımını oldukça arttırmıştır. Her sektörden, her iş kolundan alıcısı bulunan bir sektördür.

     Uygulama alanlarında farklı ihtiyaçlarınıza farklı çözümler olarak kullanabileceğiniz depo raf sistemleri kullanım alanlarına göre tercih edeceğiniz farklı modellerde ve farklı malzemelerde raf çeşitleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamanıza büyük oranda yardımcı olacaktır. Kullanım amaçlarına göre ağır yük raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri, oto market rafları, süper market rafları, soğuk hava depo sistemleri, ahşap raf sistemleri, çelik raflar, kompakt arşiv sistemleri, yapı market raf sistemleri olarak bir çok sınıfa ayrılabilir. Ayarlanabilir ve hareket ettirilebilir raf sistemleri seçenekleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda manuel ve otomatik olarak istifleme yapabilen seçenekleri de vardır. Paletli veya paletsiz olarak yükleme yapabilen seçenekleri ise ne fazla 5 tona kadar yük taşıyabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan DEPO RAFLARI VE KULLANIM ALANLARI başlıklı makalemizde Depo raflarının kullanım alanı, İkinci el depo rafları ve Paletli depo rafları hakkında bilgiler verilmektedir.

Categories: Depo Rafları

Comments are closed.