Çıkma Raf Sistemleri

2. El çıkma Raf

Hurda sektörü son yüzyılda değeri giderek artan ve ekonomiye büyük katkı sağlayan sektörlerin başında gelmektedir. Yer altı kaynaklarından üretilen ve piyasaya sürülen metallerin tekrar ekonomiye kazandırılmasına katkı sağlamaktadır. Yer altı kaynaklarının sınırsız olmaması ve giderek artan tüketim nedeniyle geri dönüşüm konusu günümüzde büyük önem arz etmektedir. Bütün olarak bakıldığı zaman ekonomiye bu sektörün yaptığı katkı maddi olarak çok büyük boyutlara gelmektedir. Bu sektör demir-çelik konusunda üretim yapan fabrikalar tarafından kontrol edilmektedir. Hurda fiyatları düzenli aralıklar ile büyük fabrikalar tarafından açıklanmaktadır. Bu sektörden ekmek yiyenler bu fiyatlar aralığında hurda alım satımını gerçekleştirmektedir. Bu fiyatlar metalin değerine göre değişkenlik göstermektedir.

Hurda fiyatları, hurda

Elinizde buluna hurdanın değerini öğrenmek ve maddi kazanca dönüştürmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede hem siz, hem de ülke ekonomimiz katkı sağlayacaktır. Atıl durumda bulunan ya da yıkılması gereken yerleriniz firmamı tarafından profesyonel ekipler ile yapılmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Ortaya çıkan sonuç hem sizi hem bizi hem de ülke ekonomisini memnun edecektir. Hurda fiyatları fiyat aralığı 0.655 TL ile 0.355 TL arasında değişmektedir. Bunun nedeni hurdanın şekli, kullanıldığı yer ve geri dönüşüm için uygulanacak işlemlerdir. Hurdanızın kalitesi ne kadar yüksek olursa değeri de aynı ölçüde artacaktır.

Bir önceki yazımız olan Klima Hurdası Alan Hurdacılara Satış Yapabilirsiniz başlıklı makalemizde Klima alım satımı, Klima hurdası alan hurdacılar ve Klima hurdası satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Categories: Hurdacılık-Hurda

Comments are closed.