Çıkma Raf Sistemleri

2. El çıkma Raf

İlk elden alınan raflar belirli kalıplar ve görüntülerle satıldığından sizi istediğiniz özgün görüntüyü elde etmekten alı koyacaktır. Satışa sunulduğu belli çerçeveye sizi ve hayal gücünüzü hapsedip sınırlanmış bir görüntü elde etmenize neden olacaktır. Oysa ikinci el raf kullandığınızda önünüze serilmiş binlerce seçenekten bir seçimde bulunmanız gerekmektedir. Bu durum hayal gücünüzün sınırlarını deneyimlemenize olanak sağlayacaktır. İkinci el raf alıp onlarla neler mi yapabilirsiniz? Örneğin:ikinci el kullanmak, neden ikinci el raf, ikinci el raf satın almak

  • Rafları çeşitli boy ve kalınlıklarda satın alıp istediğiniz raf kodlu boya seçiminde bulunup farklı görüntüler elde edebilir, bu süreçte oldukça da eğlenebilirsiniz.
  • Ofisinizde kendi tasarımınız olan bu  rafları kullanarak ofisinize bir nevi imzanızı atabilirsiniz.
  • Mutfak gibi ailenin uzun süre vakit geçirdiği mekanlara yeni bir soluk getirebilirsiniz.

İkinci El Rafları Nerde Bulabilirsiniz?

İsteklerinize ihtiyaçlarınıza ve yapacağınız tasarımın niteliğine uyacak şekilde dilediğiniz raflara çeşitli internet siteleri aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi, yok ben tahta kokusu almadan tasarım yaptım demem diyenlerdenseniz yine çeşitli spotçuları gezerek dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. İkinci el raf alımı konusunda bazı eskici dükkanlarını gezerken de hiç beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşabilir, size hayalinizdeki rafları vaat eden parçalar yakalayabilirsiniz. Raf seçiminde görselliğe de önem verin. Çünkü raflar içerisinde sunacağınız ürünler beğeni toplayacaktır. Bu ayrıntıya dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede ortaya farklı bir kurumsal imaj çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Her Yerin İhtiyacı Raflar başlıklı makalemizde ikinci el raf alım satımı, ikinci el raf nereden alınır ve ikinci el raf satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Categories: 2. El çıkma Raf

Comments are closed.